Kopfbereich

lisanavigeerimine

Logo

Te olete siin:

AOP Orphan portree


Edu läbi kogemuste ja pädevuse

AOP Orphan’is oleme Euroopas harvikhaiguste valdkonnas teerajajad. Me uurime, arendame, toodame ja levitame ülemaailmselt uuenduslikke lahendusi harvikhaigustele.

AOP Orphan’i asutas dr. Rudolf Widmann 1996. aastal Viinis, eesmärgiga pakkuda harvikhaigusi põdevatele patsientidele individuaalset ravi. AOP Oprhan keskendub hematoloogia ja onkoloogia, kardioloogia, neuroloogia, psühhiaatria ja ainevahetushaiguste valdkonnale.

Tänu 15-aastasele kogemusele kompleksse individuaalse ravi pakkumises, on AOP Orphan omandanud märkimisväärse kompetentsuse ja kujundanud tugeva turupositsiooni harvikhaiguste valdkonnas. Tõsiasi, et AOP Orphan on eraomandis, tagab pikaajalise tegevuse turul koos kõrgkvaliteetsete toodete ja teenustega. AOP Orphan on ka ainus, kes pakub võtmetähtsusega raviviise teatud kindlatele näidustustele.

AOP Orphan’i spetsialistid teevad tihedat koostööd selle tasandi juhtivate tervishoiutöötajatega rahvusvahelisel tasandil. See on andnud neile võimekuse vajadustele ja arengutele kiiresti reageerida, lükata käima uuringu- ja arendusprojekte. Nende projektide teostamisel on AOP Orphan’il ülemaailmne kõrgelt kvalifitseeritud partnerite võrk, mis saab uuringutel aidata. Sellised strateegilised liitlased kindlustavad, et AOP Orphan, olles ise keskmise suurusega ettevõte, on igati võimeline konkureerima farmaatsiamaailma tippettevõtetega.

Tänapäeval on AOP Orphan tegev rahvusvahelisel tasandil umbes 70% ekspordi osakaaluga ja on saanud juhtivaks ettevõteks oma tegevusharus.

Visioon & Strateegia

Pikka aega pöörasid suured farmaatsiakompaniid liiga vähe tähelepanu harvikhaigustele ning õnnetutele patsientidele, kes nende haiguste käes kannatasid. AOP Orphan’is taipasime me selliste patsientide tungivat vajadust ning nägime ärilist võimalust selles väikeses segmendis edukalt tegutseda.

jätka lehel Visioon & Strateegia

Faktid & Arvud

Harvikhaiguste valdkonnas üheks Euroopa juhtivaks varustajaks olemine on muutnud AOP Orphan’i teedrajavaks Austria ettevõtteks, kus majanduslik edu ja isiklik pühendumine käivad käsikäes.

jätka lehel Faktid & Arvud

Juhtimine

Juhituna ettevõtte rajaja dr. Rudolf Widmann’i poolt, moodustavad kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid võimsa juhtkonna, kes võib olla uhke oma erinevate tugevuste ja perspektiividega liikmete üle.

jätka lehel Juhtimine

Asukohad

Alates asutamisest 1996. aastal, on AOP Orphan oma tegevusvaldkonnas jätkuvalt kasvanud ja laienenud - levides oma peakorterist Viinis Ida- ja Lääne-Euroopasse ning Euroopast ülejäänud maailma.

jätka lehel Asukohad

Ettevõtte ühiskondlik vastutus

Vastutustundlik ettevõtlus on algusest peale mänginud asendamatut rolli ning olnud oluline osa meie filosoofiast.

jätka lehel Ettevõtte ühiskondlik vastutus